Partnerzy strategiczni

Recykling Jerzy Nowak to przedsiębiorstwo rodzinne, którego początki sięgają roku 1984. Firma opiera się na bazie ponad 30 lat pracy i setek zrealizowanych inwestycji.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wyburzeniach, pracach ziemnych oraz recyklingu odpadów budowlanych. Dysponujemy kompletnym zapleczem kadrowym, technicznym oraz logistycznym, które umożliwia nam pełnienie roli legalnego punktu recyklingowego w Jeleniej Górze.

Poza wieloletnim doświadczeniem, główne atuty firmy Recykling Jerzy Nowak to stała, wysoko wykwalifikowana kadra pracowników oraz bogaty park maszyn i urządzeń budowlanych. Nasi specjaliści posiadają wszelkie uprawnienia potwierdzające ich kompetencje, a zaplecze techniczne firmy umożliwia sprawną i rzetelną realizację nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć.

W imieniu firmy Recykling Jerzy Nowak dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszam do współpracy.

Astron jest europejskim liderem w dziedzinie prefabrykowanych budynków stalowych dla przemysłu, obiektów handlowych i magazynowych oraz wszelkiego typu centrów logistycznych, sportowych i rekreacyjnych.

Kompletna hala stalowa złożona jest ze struktury pierwszo i drugorzędowej oraz systemów ściennych i dachowych wraz ze zintegrowanymi akcesoriami. W położonych na terenie Luksemburga, Republiki Czech oraz w Rosji fabrykach Astron produkowane jest około 70. stalowych budynków tygodniowo. Grupa Astron składa się z 13 firm i zatrudnia niemal 650 osób na terenie całej Europy. Główna siedziba firmy mieści się w Dikirch, w Luksemburgu. W 2018 r. Osiągnięto obrót w wysokości około 100 milionów euro.

Od roku 2005 Astron jest częścią międzynarodowej Grupy Lindab, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz uproszczone rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. W roku 2018 Grupa Lindab zanotowała przychody ze sprzedaży na poziomie około 890 mln euro, posiada swoje placówki w 32 krajach świata i zatrudnia 5100 pracowników.