Hale stalowe Legnica

ROYCON

Potrzebujesz wsparcia w zakresie budowy hali stalowej? Nasi eksperci czekają na Twój ruch. Od wielu lat zajmujemy się budową hal stalowych w Legnicy i nie tylko. Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług, a także korzystamy z rozwiązań dostarczanych przez naszych partnerów biznesowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybudować energooszczędne konstrukcje, które zmniejszają koszty użytkowania budynku o kilkadziesiąt procent. Skontaktuj się z nami, a wspólnie postawimy hale stalowe w Legnicy i okolicach: szybko i bezproblemowo.

Budowa hali stalowej w Legnicy i okolicach – jak działamy w Roycon?

Nasza oferta to przede wszystkim usługi związane z montażem i budową hali stalowej. Legnica to tylko jedno z wielu miast, na którego terenie można skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Do wznoszenia konstrukcji takich, jak hale stalowe wykorzystujemy innowacyjne systemy dostarczane przez naszych partnerów biznesowych, np.: Astron, FIBARO, IZODOM.

Wykorzystujemy też innowacyjne metody recyklingu odpadów budowlanych zgodnie z umową z naszym partnerem Jerzy Nowak – Recykling. Stawiamy hale stalowe zawsze z myślą o tym, aby zadowolić każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda branża jest inna, szczególnie jeśli chodzi o przemysł.

Z tego względu budowa hali stalowej powinna być dobrze zaplanowana, czyli tak, aby w 100% spełnić oczekiwania inwestora. Hale stalowe w Legnicy i nie tylko projektujemy proaktywnie. Co to oznacza? Otóż dbamy o to, aby budynki były przyjazne dla ludzi i dla środowiska. Zapewnienie wydajnej produkcji na wzniesionej hali stalowej do priorytet dla naszych specjalistów w Roycon.

Budowa hali stalowej Legnica – krok po kroku

W Roycon stawiamy na kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają nam szybkie zrealizowanie inwestycji w montaż hali stalowej. W ramach współpracy działamy zgodnie z kilkoma zasadami.

  • Optymalizujemy hale stalowe już na etapie projektu. Chcemy, aby konstrukcja była wzniesiona z bezpiecznych surowców przy minimalizacji kosztów, a także zgodnie z aktualnymi regulacjami budowlanymi w kraju.
  • Zmniejszamy wagę fundamentów. Staramy się zredukować zużycie betonu i stali. Tworzymy hale stalowe, które są lekkie i można je łatwiej modyfikować i poddawać rozbudowie.
  • Prognozujemy okres zwrotu ze zrealizowanej inwestycji. Mamy dostęp do autorskiego narzędzia do wycen i projektowania hal stalowych – Cyprion.
  • Oceniamy efektywność energetyczną budynków. W przypadku wznoszenia hal stalowych w Legnicy i nie tylko dbamy o to, aby konstrukcje spełniały ustawowe wymogi odnośnie do efektywności energetycznej i cieplnej.
  • Optymalizujemy zakres oświetlenia budynku. W Roycon montujemy hale stalowe tak, aby do wnętrza pomieszczeń wpadało jak najwięcej promieni słonecznych. Do tego wykorzystujemy autonomiczną aplikację DIAL-Astron, aby ocenić procent czasu, kiedy sztuczne oświetlenie konstrukcji nie jest potrzebne.

Hale stalowe – Legnica a systemy Astron. Dlaczego warto korzystać z takich rozwiązań?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na montaż hali stalowej w Legnicy, którą w 100% zrealizuje nasza firma. W Roycon wykorzystujemy gotowe konstrukcje naszego partnera technologicznego Astron. To producent hal stalowych specjalizujący się w tworzeniu konstrukcji pod klucz. Ponad 58-letnie doświadczenie to aspekt, który powinien zachęcić do budowy hali stalowej z naszą pomocą.

Hale stalowe w Legnicy i innych miastach budujemy kompleksowo. Eksperci Roycon zaczynają od projektu, a kończą na odbiorach budowlanych.