ROYCON HVAC. <br>Pomieszczenia z idealnym klimatem

Troska o środowisko, oszczędność dla użytkownika

Roycon HVAC to efektywny system ogrzewania, chłodzenia i wentylacji, który stworzy w budowanym obiekcie idealny Klimat. Wielozadaniowość połączona z maksymalnym bezpieczeństwem użytkowania.


Idealny klimat Twojego budynku zapewnią:

IDEALNA <br>TEMPERATURA

IDEALNA
TEMPERATURA

IDEALNA <br>CZYSTOŚĆ

IDEALNA
CZYSTOŚĆ

IDEALNA PARA: <br>OSZCZĘDNOŚĆ I&nbsp;BEZPIECZEŃSTWO

IDEALNA PARA:
OSZCZĘDNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Co wpływa na idealny klimat Twojego budynku?

Ogrzewanie

system stale kontroluje i zapewnia temperaturę wewnątrz pomieszczeń na poziomie 22-24 °C, a specjalnie zlokalizowane nawiewy delikatnie rozgrzewają poszczególne elementy budynku. Przy odpowiedniej izolacji podłogi od gruntu, uzyskujemy efekt "ciepłej podłogi".

Chłodzenie

dzięki zastosowaniu technologii rewersyjnej, system w upalne dni obniża temperaturę pomieszczenia o kilka stopni, aby zapewnić optymalny komfort użytkowania.

Wentylacja

system dostarcza stały napływ świeżego powietrza do pomieszczeń, utrzymując wilgotność względną na poziomie 40-45%. Natomiast stężenie dwutlenku węgla utrzymywane jest na bezpiecznym poziomie poniżej 800 ppm. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy pomieszczeń czują się wypoczęci oraz w pełni sił. System filtrów dba również o to, by do wnętrza nie dostawał się kurz oraz inne zanieczyszczenia.

Rekuperacja

zastosowanie rekuperatora o wysokim wskaźniku odzysku ciepła z pomieszczeń zapewnia oszczędności przez cały rok. Zmniejsza to o ponad 90% ucieczkę wyprodukowanej energii cieplnej.

Oszczędności

połączenie zalety odzysku wykorzystanej energii wraz z zastosowaniem nowoczesnej pompy ciepła powietrze - powietrze oraz urządzenia zadaniowego sprawia, że roczne koszty eksploatacji spadają praktycznie do zera. System pozwala na całkowite wykorzystanie wytworzonej energii.

Indywidualny system zaopatrywania budynku w energię elektryczną pozwala zminimalizować wydatki na prąd. Główną barierą, która pojawia się w rozważaniach o sensowności takiej inwestycji, jest obawa przed niedostateczną ilością słonecznych lub wietrznych dni w naszym kraju. Nie ma się jednak czego obawiać, ponieważ energia skumulowana jest w magazynach energii, które pozwalają na jej konsumpcję właśnie wtedy gdy tego potrzebujesz. Instalacja fotowoltaiczna i turbiny wiatrowe, to oszczędność oraz troska o lepsze życie dla nas i przyszłych pokoleń. Ponadto, posiadanie własnej mini elektrowni daje poczucie niezależności od polityki cenowej operatorów. Jednym słowem, warto.

ROYCON ENERGY: <br>Budynki napędzane słońcem i wiatrem
ROYCON ENERGY: <br>Budynki napędzane słońcem i wiatrem
Izodom2000: troska o środowisko, oszczędność dla użytkownika

Wybór technologii i projektu biura ma kluczowe znaczenie dla pracowników, środowiska i bilansu energetycznego budynku. Dobra izolacja to nie tylko mniejsze wydatki na energię (oszczędność 120 - 140 tys złotych w skali 25lat), ale również zmniejszenie emisji CO2 przez dziesiątki lat korzystania z budynku. Budowa biurowca w systemie Izodom 2000 to trwała betonowa konstrukcja, niespotykane parametry izolacyjne oraz szybkie zakończenie prac. System Izodom 2000 pozwala na osiągnięcie energooszczędności w sposób praktyczny i przystępny cenowo

LEPSZY WYNIK IZOLACYJNY

LEPSZY WYNIK IZOLACYJNY

SZYBSZY CZAS REALIZACJI

SZYBSZY CZAS REALIZACJI

REDUKCJA NACISKU NA FUNDAMENT

REDUKCJA NACISKU NA FUNDAMENT

ELIMINACJA WILGOCI

ELIMINACJA WILGOCI

WIEKSZA NOŚNOŚĆ

WIEKSZA NOŚNOŚĆ

KONTAKT

Jak możemy Ci pomóc?

ROYCON SP. Z O.O.
58-500 JELENIA GÓRA,
ul. SPÓŁDZIELCZA 33B,

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Kapitał Zakładowy 56 000,00 zł KRS 0000434601 NIP 611 272 81 64 REGON 021973893

PREZES ZARZĄDU

Wojciech Nowak

+48 505 765 502
w.nowak@roycon.pl

KADRY

Joanna Nowak

+48 501 234 740
j.nowak@roycon.pl

OFERTY

Marcin Sidło

+48 501 842 196
m.sidlo@roycon.pl

KRUSZYWA, RECYKLING

Adam Nowak

+48 695 732 768
recykling@jerzynowak.pl

WYNAJEM MASZYN

Jerzy Nowak

+48 601 566 570
transport@jerzynowak.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Aleksandra Kolanus

+48 790 504 033
kancelaria@legis-abakus.pl